مرکز فروش پانل گچ برگ ایران


صفحات گچی که دارای روکش می باشند، امروزه با نام پانل یا گچ برگ در بازار صنعت ساختمان سازی موجود می باشد. کاربرد اصلی گچ برگ را می توان اجرای دکور های فانتزی دانست. مرکز فروش پانل گچ برگ ایران این محصول را در اندازه ها و ضخامت های مختلف در اختیار متقاضیان قرار می دهد. همچنین مرکز مذکور برای کسب رضایت متقاضیان سعی می کند تا ارائه گچ برگ را به صورت عمده و با قیمت مناسب انجام دهد.

مرکز فروش پانل گچ برگ ایران

معرفی برند های داخلی گچ برگ

معرفی برند های داخلی گچ برگ گچ برگ را در دسته بندی مصالح ساختمانی خشک قرار می دهند. سقف های کاذب، دیوار های جدا کننده، پارتیشن و دکور های فانتزی زیبایی که امروزه در حال اجرا می باشند، تمامی به وسیله ی پانل های گچی پیش ساخته، اجرا می شوند.

در ایران گچ برگ را کناف می نامند، زیرا اولین نفری که اقدام به تولید آن کرد؛ کناف نام داشت.

طراحی این محصول به گونه ای است که می توان علاوه بر رو کاری از آن برای زیر کاری استفاده کرد.( اجرای انواع طرح های سیمانکاری و گچکاری بر روی آن امکان پذیر می باشد.)

روز به روز میزان مصرف این محصول افزایش می یابد که این محبوبیت گچ برگ به واسطه ی ایمنی بالای آن است. از مزیت این کناف می توان به مقاوم بودن در برابر حرارت و رطوبت اشاره کرد.

در حال حاضر معرفی برند های داخلی گچ برگ توسط رسانه ها و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد. این روش تبلیغاتی بسیار کم هزینه می باشد و در عین حال از مخاطبان زیادی برخوردار است.

پخش عمده گچ برگ سقف کاذب ایران

پخش عمده گچ برگ سقف کاذب ایران پانل های گچی به وسیله ی کاغذ کرافت که یک کاغذ مقاوم است، روکش داده می شوند. این روکش کاغذی قدرت انعطاف پذیری این محصول را افزایش می دهد و از سوی دیگر گچ برگ را در برابر فشار های وارده مقاوم می سازد.

مصرف پانل های گچی به طور روزانه در حال افزایش است؛ زیرا نصب و اجرای آن بسیار سریع راحت است.

در حال حاضر پخش گچ برگ سقف کاذب ایران به صورت عمده انجام می شود.

خرید عمده این پانل های گچی بسیار به صرفه می باشد و در ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری می کند؛ زیرا دیگر نیازی نیست به صورت روزانه کناف را خریداری کنید. انبار کردن محصول فوق امکان پذیر می باشد و شما می توانید با خرید عمده یکجا نیاز خود را بر طرف کنید.

واحد های فروشی که به پخش کناف مشغول می باشند، سعی می کنند تمامی برند های موجود را با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان قرار دهند.

5 1 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سامان ادیب
سامان ادیب
1 ماه قبل

مجموعه بازرگانی آرت کناف
با ارسال محصولات کناف ایران
وپشتیبانی بسیار خوب و قوی
که داره بس3در زمینه تامین
محصولات سقف ودیوار کاذب
پرقدرت عمل میکنه.

تلفن همراه
9128965