مرکز خرید گچ برگ کناف در بندرعباس


مرکز خرید گچ برگ بندرعباس، یکی از ارقام لوازم ساختمانی مدرن را ارائه می دهد؛ این محصول که به کناف نیز مشهور است؛ برای ساخت سقف و دیوار کاذب یا تزئین این قسمت ها به کار می رود؛ گچ برگ را به طور خلاصه، نوعی پنل گچی با پوشش کاغذی تعریف می کنند؛ شایان ذکر است که استفاده از کناف در ساختمان، مزایای زیادی دارد؛ از جمله این که در برابر آتش سوزی و زلزله مقاوم است.مرکز خرید گچ برگ کناف در بندرعباس

ضخامت گچ برگ چقدر است؟

ضخامت گچ برگ چقدر است؟ امروزه اکثریت قریب به اتفاق مردم به جلوه ظاهری محل سکوت خود اهمیت می دهند؛ این مسئله، یکی از دلایل مهم رونق تولید مصالح ساختمانی مربوط به نازک کاری است.
شایان ذکر است که در سال های اخیر تولید مصالح نازک کاری، پیشرفت زیادی داشته است؛ در این راستا همواره تلاش شده که محصولاتی با زیبایی بیشتر و اجرای راحت تر تولید شود؛ به همین علت ساخت و ساز خشک با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

گچ برگ، یکی از مصالح ساختمانی است که اجرای آن هزینه زیادی در بر نداشته و به صورت خشک نصب می شود؛ همان طور که گفتیم؛ این محصول، نوعی پنل گچی روکش دار است که وزن نسبتاً سبکی داشته و در برابر حوادثی مثل زلزله و آتش سوزی مقاومت می کند.

یکی از سوالاتی که در رابطه با کناف مطرح می شود؛ این است که ضخامت آن چقدر است؟
در جواب باید گفت که به طور کلی انواع گچ برگ با ضخامت های مختلف 5.9، 5.12، 6، 15 و 18 میلی متر موجود می باشند؛ همچنین ابعاد این پنل ها به طور معمول 120*240 سانتی متر است.

فروشنده گچ برگ سقف کاذب در بندرعباس

فروشنده گچ برگ سقف کاذب در بندرعباس فروشنده گچ برگ سقف کاذب در بندرعباس، بیش از هر چیز باید به کیفیت و اصالت محصول خود توجه کند؛ از آنجا که این خطه، آب و هوایی مرطوب و گرم دارد؛ مقاومت کناف در برابر عوامل محیطی بسیار مهم می باشد.

گچ برگ کناف به نوبه خود اقسام گوناگونی داشته و از جنبه های مختلف، بررسی و طبقه بندی می گردد؛ به عنوان مثال می توان به تقسیم بندی آن از نظر کاربرد اشاره کرد؛ گچ برگ سقف کاذب، نمونه ای از پرمصرف ترین ارقام کناف به شمار می رود.

یکی از مهم ترین دلایل رونق کار فروشنده گچ برگ سقف کاذب در بندرعباس و سایر نقاط کشور، این است که کناف در عین سبک بودن، استحکام فوق العاده ای دارد؛ این ویژگی، نتیجه روش ساخت آن است؛ برای تولید گچ برگ کناف از مخلوط گچ و هوا به صورت کاملاً فشرده در حد فاصل بین دو سطح مقوایی استفاده می شود.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 کامنت
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها