مراکز خرید گچ برگ ضد حریق


گچ برگ ضد حریق یکی از بهترین جایگزین دیوار و سقف های آجری می باشد زیرا این نوع وسیله سبک و کم هزینه می باشد که کار را سرعت می بخشد و همچنین با خرج بسیار کمی می توان زیبا ترین و شیک ترین دیوار و سقف را داشت.

مراکز خرید گچ برگ ضد حریق جز شلوغ ترین مراکز به حساب می آید زیرا این نوع گچ برگ ها به دلیل سبکی و راحتی مورد استقبال همه قرار می گیرد و از آن در ساختمان سازی استفاده می کند از این رو شلوغ می باشد که در نهایت سود قابل توجهی را به. ارمغان می آورد.

مراکز خرید گچ برگ ضد حریق

موارد استفاده از گچ برگ ضد حریق

موارد استفاده از گچ برگ ضد حریق گچ برگ به صفحات روکش داری می گویند که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد که به نسبت آخر بسیار سبک می باشد که برای قسمت ها مختلف ساختمان از قبیل سقف، دیوار و تزیین و میز ال سی دی مورد استفاده قرار می گیرد.

چهار نوع گچ برگ در بازار وجود دارد که هر فرد با توجه به هزینه و علاقه خود یکی از آن ها را خریداری می کند و از آن برای افزایش ایمنی ساختمان استفاده می کند که این چهار نوع عبارتند از:

  1. گچ برگ معمولی
  2. گچ برگ ضد رطوبت
  3. گچ برگ ضد حریق
  4. گچ برگ ضد حریق و ضد رطوبت

این نوع وسیله محبوبیت ویژه ای بین مردم دارد زیرا هزینه بسیار پایینی به نسبت بقیه وسایل ساختمان سازی دارد و هم چنین سبک، کم هزینه، تسریع بخشیدن به کار، حالت پذیری، کاهش مصرف انرژی و مقاومت در برابر زلزله دارد از این رو برای صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

گچ برگ ضد حریق را می توان به عنوان دیوار داخلی، دیوار پارتیشن، دیوار خارجی، سقف کاذب و… استفاده شود تا در هنگام آتش سوری هیچ آسیبی به آن نرسد و هم چنین در صورتی که آسیبی به آن برسد به دلیل هزینه پایین، آسیب مالی زیادی به فرد وارد نمی کند و ضرر زیادی نمی کند و قیمت گچ برگ ضد حریق پایین می باشد که افراد را برای خرید جذب خود می کند.

گچ برگ به دلیل انعطاف بسیار بالا، قابل طرح و نقشه می باشد یعنی می توان روی آن طرح و نقش متفاوتی را اجرا کنند و زیبا ترین و شیک ترین گچ برگ طرح دارها تولید کنند.

عرضه مستقیم گچ برگ ضد حریق

عرضه مستقیم گچ برگ ضد حریق عرضه گچ برگ ضد حریق  به بازار می تواند سور قابل توجهی را برای عرضه کنندگان به ارمغان آورد زیرا این نوع متریال برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود که افراد به دلیل هزینه کم از آن خریداری می کنند و هم چنین به دلیل سبکی و تسریع بیشتر کارگران از این نوع وسیله برای ساختمان توصیه می کند از این رو افراد برای ساختمان از آن استفاده می کنند.

عرضه کنندگان گچ برگ بهتر. آیت انواع گچ برگ ضد حریق را در طرح ها و نقش های متفاوت برای عرضه استفاده کنند تا افراد با توجه به علاقه خود و سلیقه خود یکی از آن ها را خریداری نمایند و برای ساختمان از آن استفاده کنند.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 کامنت
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی حامدزاده
علی حامدزاده
9 ماه قبل

سلام
برای ساختمان تجاری که کار میکنم شهرداری اعلام کرده گچبرگ ضد حریق استفاده کنیم از سایت شما تقاضای سفارش ۲۰۰۰متر گچبرگ frسفارش بزنید لطفاً تماس بگیرین

عالی مقام
عالی مقام
9 ماه قبل

برای دور ستون های یک مجتمع باید جهت ایمنی بهتر از گچبرگ ضد حریق استفاده کنم ولی میشه از پشم سنگ هم از زیر سازی اون استفاده کرد و بدین ترتیب علاوه بر ضدحریق بودن از پوشش گرمایش خوب اون هم استفاده ازبرد.

روژان رفعتی
روژان رفعتی
9 ماه قبل

جود الیاف فایبر گلاس عامل مهمی در نسوز بودن این کاغذهای ضد حریق است .

روشنک علیزاده
روشنک علیزاده
9 ماه قبل

سلام
یک سوال گچبرگ کناف ضدحریق فقط صورتی رنگ هست و اینکه قابلیت رنگ‌پذیری داره