قیمت گچ برگ کناف در یزد


گچ برگ کناف یزد از نمونه گچ برگ های با کیفیت بوده که از تنوع بالایی برخوردار می باشد.

و در واقع قیمت این محصول به عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد اولیه، ابعاد و ضخامت گچ برگ، نوع کاربرد گچ برگ، شرکت تولید کننده، نحوه فروش، هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت.

البته امروزه به دلیل شرایط موجود، باید به طور مرتب قیمت این محصولات را استعلام نمود.

قیمت گچ برگ کناف در یزد بسیار معقول و اقتصادی و متناسب با بازار روز می باشد، گچ برگ، از جمله صفحات گچی صنعتی می باشد، این صفحات در واقع از یک پلت گچی با روکش ضد آب تشکیل شده است که اغلب در صنایع ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی همانند ایجاد سقف کاذب استفاده می شود. در چند سال اخیر به دلیل نوسانات اقتصادی قیمت عمده گچ برگ در معتبرترین فروشگاه ها نیز ثابت نبوده و به صورت به روز عرضه می شود‌.

قیمت گچ برگ کناف در یزد

ابعاد گچ برگ کناف ایران

ابعاد گچ برگ کناف ایران

در حقیقت گچ برگ همان پنل های گچی کناف بوده که به صورت صفحات روکش دار گچی روانه بازار خواهند شد. به گونه ای که این صفحات دارای هسته گچی بوده و سطح و لبه های طولی آن ها با کاغذ محکم و مخصوص پوشانده شده است.

و اما ابعاد پنل های گچی در حالت استاندارد در ابعاد ۱۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر و یا ۱۲۰ در ۲۵۰ سانتی متر و با ضخامت متغیر مابین ۹.۵ میلی متر تا ۱۲ میلی متر تولید می گردند.

البته این ابعاد با توجه به نوع گچ برگ و یا کاربردی که برای آن در نظر گرفته شده، ممکن است که قابل تغییر باشد و حتی می توان با توجه به دکوراسیون داخلی و ابعاد مکان مورد نظر، گچ برگ ها را در ابعاد و ضخامت های متفاوتی به صورت سفارشی تهیه نمود.

بنابراین برای تولید گچ برگ در ابتدا لازم است که نوع گچ برگ را مشخص نماییم.

در واقع گچ برگ ها در چهار نوع تولید می گردند که هر کدام از آن ها عبارتند از:

گچ برگ معمولی:

این محصولات به صورت پنل های گچی ساده می باشد که معمولا به عنوان پارتیشن، دیوار جدا کننده و سقف کاذب در مکان های خشک و دور از خطر حریق استفاده خواهند شد.

گچ برگ مقاوم در برابر رطوبت:

در حقیقت گچ تشکیل دهنده در این نوع گچ برگ ها از مواد ضد رطوبت تشکیل گردیده است و معمولا این نمونه کناف برای مکان هایی مانند آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و سایر محیط های مرطوب به کار برده می شود.

گچ برگ مقاوم در برابر حریق:

معمولا در گچ های این نوع از پنل ها از موادی مانند شیشه که ضد حریق بوده استفاده می گردد ‌و همین امر منجر گردیده تا این نمونه از گچ برگ ها را در مکان هایی که خطر آتش سوزی وجود داشته، استفاده نمایند.

گچ برگ مقاوم در برابر حریق و رطوبت:

این نوع از پنل ها به طور مشترک تمام ویژگی های گچ برگ مقاوم در برابر رطوبت و مقاوم در برابر حریق را خواهند داشت.

البته لازم به ذکر است که ابعاد انواع گچ برگ بر اساس همان ابعاد استاندارد می باشد و معمولا با توجه به نوع کاربرد، ضخامت گچ برگ تغییر خواهد کرد.

سقف کاذب یکی از روش های زیبا کاری و به طور کلی پنهان کردن سیم کشی ها و لوله های گاز می باشد که اغلب باعث افزایش زیبایی دکورسیوان داخلی بنا می شود . در مورد فرآیند تولید سقف کاذب باید بیان کرد که سقف کاذب از چند متریال و قطعه تشکیل شده است، میلگردهای عمودی و افقی، رابیتز، گچ برگ و تایل های گچی از جمله مواد اولیه مورد نیاز در ایجاد سقف کاذب می باشد، باید خاطر نشان کرد که سقف های کاذب، انواع مختلفی دارد ،که شامل سقف کاذب گچی ،چوبی ، آکوستیک و… می باشد که ما قصد داریم مطالبی در خصوص سقف کاذب گچی بیان کنیم .

گچ برگ ساده: این نوع گچ برگ ها که شکل ساده ای از این محصول است، در واقع صفحاتی گچی به ابعاد مختلف و ضخامت ۹ میلی متر می باشد که با روکش کاغذی احاطه شده است.

گچ برگ ضد رطوبت: از این گچ برگ هابیشتر در سقف کاذب ِمحیط هایی مانند حمام و آشپزخانه که رطوبت بیشتری دارند، استفاده می شود که علاوه بر روکش کاغذی یک لایه پلاستیک ضد رطوبت نیز در روکش آن ، استفاده می شود.

گچ برگ ضد حرارتی: این گچ برگ نیز، از نوع ساده گچ برگ می باشد، با این تفاوت که یک لایه فایبر گلاس برای ضد حرارت و ضدحریق شدن آن استفاده می شود.

پخش انواع گچ برگ کناف در مشهد

پخش انواع گچ برگ کناف در مشهد

گچ برگ کناف مشهد از مصالح ساختمانی پرکاربرد و با کیفیتی بوده که همواره افراد زیادی برای ساخت و ساز و تغییر دکوراسیون داخلی، تمایل به خرید این محصول را خواهند داشت.

بنابراین پخش گچ برگ کناف در مشهد، اقدام به توزیع و ارسال این محصول به سرتاسر کشور می نمایند تا در این راستا کلیه افراد جامعه بتوانند از این محصول بی نظیر استفاده نمایند.

پخش انواع گچ برگ کناف در مشهد با حداکثر کیفی انجام می گیرد، مجموعه ما نیز یکی از مراکز شناخته شده و معتبر در سطح ایران می باشد که انواع گچ برگ را با توجه به نیاز مشتری و طبق سفارش مشتری، آماده سازی کرده و بهسراسر کشور ارسال می کند.

عوامل موثر بر قیمت گچ برگ باتیس

عوامل موثر بر قیمت گچ برگ باتیس بررسی عوامل موثر بر بالا رفتن قیمت گچ برگ باتیس:

همان طور که می دانید، گچ برگ از جمله مصالح ساختمانی است که برای تعیین قیمت آن نیاز است به عوامل ویژه ای توجه کنیم که در ادامه بیشتر به این موارد می پردازیم:

تولید داخلی و یا خارجی بودن: کشور ایران از جمله چند کشور برتر در تولید با کیفیت ترین نوع گچ برگ می باشد.

به طوری که مرغوب ترین نوع گچ برگ در دنیا متعلق به ایران می باشد. از این رو گچ برگ ایرانی یکی ازمرغوب ترین گچ برگ ها می باشد. پس در هنگام تعیین قیمت گچ برگ در بازار این نکته را در نظر می گیریم که گچ برگ ایرانی همواره قیمت بالاتری نسبت به سیر خارجی از جمله گچ برگ ترکیه و … دارد.

مقایسه قیمت گچ برگ کارا

مقایسه قیمت گچ برگ کارا همانطور که می دانید کیفیت در هر محصولی، چه کالای صنعتی چون مصالح ساختمانی و چه محصولات کشاورزی و مواد غذایی، باید در حد استاندارد باشد تا این محصولات در زمره‌ کالاهای پرفروش قرار گیرند، با توجه به این موضوع، در ادامه به عوامل تاثیر گذار قیمت گچ برگ و اطلاعاتی در این مورد می پردازیم.

ایران یکی از کشورهای تولید کننده نمونه در تولید انواع مصالح ساختمانی و ملزواتی از آن چون گچ برگ باکیفیت می باشد. سالانه بیش از 1500 تعداد گچ برگ از کارخانه های تولیدی حاصل می شود که به دلیل مرغوبیت بالای آن و همچنین ماندگاری زیاد که نقش بسیار مهمی در انبار داری و ذخیره سازی و در نتیجه صادرات دارد، به کشورهای مختلف به خصوص کشورهای همسایه صادر می شود.

نوسانات اقتصادی و قیمت ارز یکی از مهم‌ترین عامل های مهم در تاثیر گذاری بر قیمت مصالح ساختمانی از جمله انواع گچ برگمی باشد، زیرا بدون شک استفاده از مواد اولیه چون گچ مرغوب، به قیمت بالا یا پایین، بی شک باعث عدم تعادل در قیمت گچ برگ نیز خواهد شد.

اگر گچ برگ وارد شده به بازار داخلی از نوع صادراتی باشد، روند تغییر قیمت، بسیار بالا خواهد بود، زیرا به دلیل افزایش ارزش ارز، بدون شک محصولات وارداتی چون گچ برگ نیز با قیمت ارز، قیمت گذاری خواهند شد و قیمت نهایی برای خریدار بالا خواهد بود.

بررسی قیمت گچ برگ صادراتی قیمت گذاری ها در فروش داخلی و خارجی گچ برگ صادراتی باید برحسب معیار های معقول چون، نوع گچ برگ، وزن گچ برگ ، ابعاد آن و نحوه ی بسته بندی و کیفیت آن متغیر باشد.

سالانه تعداد قابل ملاحظه‌ای گچ برگ در کارخانه های سراسر کشور تولید می شود، بخش بزرگی از این محصول، صرف نیاز بازار داخلی و مصارف داخلی می شود و بخشی دیگر به کشورهای مختلف به خصوص کشورهای همسایه نظیر عراق، افغانستان، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان و… صادر می گردد.

درجه بندی گچ برگ کناف بر اساس قیمت

درجه بندی گچ برگ کناف بر اساس قیمت همان طور که می دانید برندهای مختلفی از گچ برگ در ایران وجود دارد که هر کدام از اگآن ها کیفیت متفاوتی دارند که بر قیمت آن ها نیز موثر البته ابعاد گچ برگ از جمله مهم ترین عامل در قیمت گذاری آن است با توجه به این موضوع در ادامه به درجه بندی گج برگ کناف بر اساس قیمت پرداخته می شود:

  • گچ برگ با برند کناف
  • گچ برگ برند باتیس
  • گچ برگ برند کارا

قیمت انواع گچ برگ کناف در سال جدید

قیمت انواع گچ برگ کناف در سال جدید قیمت انوع گچ برگ کناف در سال جدید با توجه به ن سانات اقتصادی بروز می باشد، اما این مجموعه سعی دارد آن را با اقتصادی ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

امروزه پیشرفت در عرصه معماری و دکوراسیون باعث شده، نیاز به ملزومات، ادوات و مواد مورد نیاز در این حیطه، تولید کنندگان را به تولید با کیفیت بالا و انبوه این محصولات وا دارد، از این رو این مرکز یکی از تولید و توزیع کنندگان گچ برگ درجه یک می باشد که همواره در تلاش است با عرضه انواع گچ برگ ، با قیمت ارزان و کیفیت بالا رضایت متقاضیان را جلب کند.

بازارِ فروش انواع گچ برگ شیشه ای، با توجه به مصرف بالای آن در انواع بخش های خانه از رونق و فروش خوبی برخوردار است ،اما باید در نظر داشت این مجموعه به عنوان مرکز سفارش گچ برگ درجه یک، به هیچ عنوان کیفیت محصولات خود را کاهش نمی دهد و این یک دل گرمی، اعتماد و اطمینان برای خریدار خواهد بود. این مرکز با توزیع گچ برگ در سراسر کشور به صورت مستقیم ، با حذف دلالان بازار و واسطه ها سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان خریداران دارد.

4.8 5 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 کامنت
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایلیا
ایلیا
1 سال قبل

?????????????

رادمهری
رادمهری
1 سال قبل

لطفا انواع کناف یزد رو نمونه برام بفرستید

مریم
مریم
1 سال قبل

بسیار زیبا.‌ممنون از کار زیباتون

حشمت
حشمت
1 سال قبل

من کارهاتون خیلی لذت بردم،♥️

سهند
سهند
1 سال قبل

سایت خوب و محصولات عالی که ارائه کردید من خریدم و کاملا راضی هستم. هم قیمت مناسب و هم کیفیت عالی. واقعا ممنونم و

عليرضا فرهانی
عليرضا فرهانی
1 ماه قبل

از بهترین برندهای گچبرگ کناف در ایران باتیس هست ماکه برای پروژه‌های بزرگ وکوچک مون همیشه استفاده می‌کنیم

تلفن همراه
91658