فروش گچ برگ سقف کاذب در تبریز


گچ برگ یا کناف یکی از مصالح جدید مورد استفاده در صنعت ساختمان است که از صفحات گچی روکش داری تشکیل شده است و می‌تواند به عنوان سقف کاذب مورد استفاده قرار گیرد. فروش گچ برگ تبریز در حال حاضر با قیمت مناسب در حال انجام است. آیا می دانید چگونه می توان این محصول را از فروشنده آن خریداری نمود؟

فروش گچ برگ سقف کاذب در تبریز

مزایای استفاده از گچ برگ سقف

مزایای استفاده از گچ برگ سقف

گچ برگ از مزایای بسیار بالایی به عنوان جایگزین بسیاری از مصالح ساختمانی برای کاربرد در سقف کاذب برخوردار هستند. این محصول نسبت به آجر حدود ۵۰ برابر وزن کمتری دارد و ضخامت آن بیشتر از  ۱۲ میلی متر نمی باشد.

این محصول دارای مزایای بسیار زیادی جهت استفاده به عنوان سقف کاذب است از جمله این که سرعت اجرای این نوع سقف با استفاده از این گچ برگ بسیار بالا می باشد و در مدت زمان کمی می توان مساحت بیشتری از سقف را پوشاند. گچ برگ نسبت به حریق و صدا عایق است و نوع ضد رطوبت آن نیز به بازار عرضه شده است.

کار با گچ بری بسیار ساده است و به علت داشتن وزن سبک می توان عملیات پوشاندن سقف را به راحتی انجام داد. امکان ترمیم و بازسازی گچ برگ در انواع سقف ها به راحتی ممکن بوده و این محصول از مقاومت بسیار بالایی در برابر زلزله برخوردار است.

از دیگر مزایای گچ برگ قابلیت رنگ پذیری بسیار آسان و بالای این محصول است و سازگاری زیادی با محیط زیست نیز دارد. همچنین به دلیل داشتن ضخامت کم در افزایش فضای محیطی که در آن نصب می‌شود می ‌تواند نسبت به مصالح دیگر می ‌تواند نقش مفیدی داشته باشد.

از نظر اقتصادی نیز استفاده از گچ برگ می تواند علاوه بر زیبایی خاصی که به فضا می بخشد و می توان انواع طرح های زیبا را در آن ایجاد کرد صرفه اقتصادی زیادی دارد و حمل و نقل آن نیز به راحتی انجام می شود.

وارد کننده پانل گچ برگ ترکیه در تبریز

وارد کننده پانل گچ برگ ترکیه در تبریز

کسانی که به صورت پیمانکاری عملیات سقف کاذب با استفاده از گچ برگ را در مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری انجام می دهند می توانند برای تامین گچ برگ مورد نیاز خود از وارد کننده پانل گچ برگ ترکیه در تبریز به عنوان یک منبع معتبر تامین این کالا برای خرید آن استفاده کنند.

برای خرید این محصول می توانید با وارد کننده گچ برگ تماس برقرار کرده و ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول نسبت به سفارش آن اقدام نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس مورد نظر شما ارسال گردد.

5 1 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 کامنت
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها