فروش گچ برگ ساده ضد رطوبت


گچ برگ ساده در طرحهای مختلف توسط برندها و تولیدیهای مختلف وارد بازار می شود. گچ برگ که به کناف نیز معروف است پنلهای گچی هستند که امروزه به طور گسترده تولید و در ساختمانها مصرف می شوند. بازار فروش گچ برگ در مناطق مختلف متفاوت است. اما امروز فروش ویژه ای در سایت ما برای این گچ برگها وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

فروش گچ برگ ساده ضد رطوبت

اطلاعات مفید درباره گچ برگ کناف

اطلاعات مفید درباره گچ برگ کناف

امروزه برای پوشاندن سقف خانه ها استفاده می کنند زیرا بسیار ارزان است و همچنین به شکل های دلخواه می توان آن را برش داد. گچ برگ در ساخت دیوار و سقفهای کاذب استفاده می شود و خاصیت ضد زلزله نیز دارد. اولین کمپانی تولید کننده گچ برگ کمپانی آلمانی کناف بوده است و به همین علت به گچ برگ در عامیانه کناف گفته می شود.

کناف یا گچ برگها خواص ضد زلزله دارند و حتی می توانند چند ساعت در برابر آتش مقاومت کنند. علاوه بر آن بسیار سبک و راحت نصب هستند که باعث گسترده شدن استفاده آنها در ساختمانها شده است.

می توان در کنافها دیزاینها و طرحهای مختلفی را اعمال کرد که آنها را برای ایجاد دیزاینهای متفاوت در خانه مناسب می کند. مثلا گچ برگ سقفی را در سقف با طرحهای متنوع به کار می برند.

گچ برگها نسبت به تمام اقلیمها سازگار هستند و می توان از آنها در انواع شرایط آب و هوایی استفاده کرد. علاوه بر آن همانطور که گفته شد نصب آسان دارند و در صورت نیاز می توانند به راحتی ترمیم و یا تعویض شوند.

گچ برگ کناف در ضخامتهای متفاوت تولید می شود که بسته به ساختمان و پوشش دهی مورد نیاز خود می توانید آن را انتخاب کنید.

گروهی از گچ برگها تحت عنوان گچ برگ ضد آب وجود دارد که تکنولوژی ساخت آن به گونه ای است که آن را در برابر رطوبت و آب مقاوم کرده است. از این کنافها می توان در سقف خانه های مناطق شرجی و پر باران استفاده کرد. از این کناف ها در دیواره فضاها و اتاقهایی که زیاد در معرض رطوبت هستند مانند سونا و جکوزی و حمام نیز می توان استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگیهای کناف یا گچ برگ که آن را محبوب کرده دسترسی راحت به تاسیسات الکتریکی ساختمان است.

به پنلهای مقاوم در برابر رطوبت و آب یا در واقع پنل های ضد آب، صفحات روکش دار گچی MR می گویند.

تولید کنندگان برتر گچ برگ ساده سقفی

تولید کنندگان برتر گچ برگ ساده سقفی تولید کنندگان گچ برگ، کنافها را در انواع طرحها و البته خواص تولید می کنند. کنافهای ساده MR که در برابر رطوبت مقاوم هستند می توانند در ضخامتهای مختلف و مناسب خانه شما تولید شوند.

برای استعلام قیمت و مشاهده انواع کنافها می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

5 1 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نادری
نادری
8 ماه قبل

برای دماوند یک پروژه بزرگ تفریحی در دست اجرا دارم میشه برای تامین گچبرگ ساده ضدرطوبت mrبرای ما اقدام شود لطفا تملس بگیرید