فروش ویژه گچ برگ دیوار ضد آب


گچ برگ ضد آب در طرحهای مختلف توسط برندها و تولیدیهای مختلف وارد بازار می شود.  گچ برگ که به کناف نیز معروف است پنلهای گچی هستند که امروزه به طور گسترده تولید و در ساختمانها مصرف می شوند. بازار فروش گچ برگ در مناطق مختلف متفاوت است. اما امروز فروش ویژه ای در سایت ما برای این گچ برگها وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. 

ویژگی های پنل ضد آب کناف

ویژگی های پنل ضد آب کناف گچ برگ در ساخت دیوار و سقفهای کاذب استفاده می شود و خاصیت ضد زلزله نیز دارد. اولین کمپانی تولید کننده گچ برگ کمپانی آلمانی کناف بوده است و به همین علت به گچ برگ در عامیانه کناف گفته می شود.

کناف یا گچ برگها خواص ضد زلزله دارند و حتی می توانند چند ساعت در برابر آتش مقاومت کنند. علاوه بر آن بسیار سبک و راحت نصب هستند که باعث گسترده شدن استفاده آنها در ساختمانها شده است.

می توان در کنافها دیزاینها و طرحهای مختلفی را اعمال کرد که آنها را برای ایجاد دیزاینهای متفاوت در خانه مناسب می کند.

گچ برگها نسبت به تمام اقلیمها سازگار هستند و می توان از آنها در انواع شرایط آب و هوایی استفاده کرد. علاوه بر آن همانطور که گفته شد  نصب آسان دارند و در صورت نیاز می توانند به راحتی ترمیم و یا تعویض شوند.

پنلهای کناف در ضخامتهای متفاوت تولید می شود که بسته به ساختمان و پوشش دهی مورد نیاز خود می توانید آن را انتخاب کنید.

گروهی از گچ برگها تحت عنوان گچ برگ ضد آب وجود دارد که تکنولوژی ساخت آن به گونه ای است که آن را در برابر رطوبت و آب مقاوم کرده است. از این کنافها می توان در سقف خانه های مناطق شرجی و پر باران استفاده کرد. از این کناف ها در دیواره فضاها و اتاقهایی که زیاد در معرض رطوبت هستند مانند سونا و جکوزی و حمام نیز می توان استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگیهای کناف یا گچ برگ که آن را محبوب کرده دسترسی راحت به تاسیسات الکتریکی ساختمان است.

به پنلهای مقاوم در برابر رطوب و آب یا در واقع پنل های ضد آب، صفحات روکش دار گچی MR می گویند.

مرکز پخش گچ برگ ضد آب سقف کاذب

پخش گچ برگ در سراسر کشور انجام می شود اما منطبق بر نیاز بازار انواع آن متفاوت است. ممکن است مرکز فروشی تمرکز بیشتر خود را روی کناف های MR بگذارد، گاهی نیز ممکن است مراکز فروش بیشتر پنلهای عادی سفارش دهند. گچ برگ سقف کاذب یکی از کنافهای پرفروش است که با قیمتها و طرحهای متفاوت در بازار وجود دارد. شما می توانید انواع کناف از جمله پنلهای ضد آب و سقفها و دیوارهای کاذب را در سایت ما پیدا کنید.

5 1 رای
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکندرزاده
اسکندرزاده
10 ماه قبل

کناف های ضد رطوبت برای شهرهای شمالی وجنوبی درایران بسیار کاربرد دارند