فروشگاه انواع کناف حاضری سقف


انواع کناف حاضری یا گچبرک محصولی پیش ساخته جهت طراحی و تزئین سقف می باشد. در گذشته برای تزیین سقف از گچبری استفاده می شد. امروزه کناف جایگزینی مناسب برای آن ها می باشد. طراحی سقف یکی از عناصر اصلی طراحی داخلی به شمار می رود. لذا طراحی مناسب این عنصر دارای اهمیت فراوانی می باشد. امروزه برای پوشاندن سقف خانه ها استفاده می کنند زیرا بسیار ارزان است و همچنین به شکل های دلخواه می توان آن را برش داد.

فروشگاه ما عرضه کننده انواع کناف از برندهای معتبر تولیدی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

فروشگاه انواع کناف حاضری سقف

نحوه نصب سقف کاذب کناف

نحوه نصب سقف کاذب کناف در ادامه نحوه نصب کناف سقف ساده شرح د اده شده است.

در ابتدا بایستی محل نصب کناف به طور دقیق مشخص گردد. بعد از اجرای کناف و تایل های برش خورده، نبشی های گالوانیزه در اطراف دیوار بر اساس خط تراز جایگذاری می گردد.

برای نصب و اجرای نبشی ها  با توجه به نوع و جنس دیوار لازم است از ابزارهایی چون میخ پرچ ، میخ چاشنی و رول پلاک استفاده گردد. میخ پرچ برای دیوارهای سرامیکی یا کاشی کاری شده ، میخ چاشنی برای دیوارهای سنتی و رول پلاک برای دیوارهای گچی استفاده می گردد. پس از جایگذاری نبشی ها بر اساس مکان قرارگرفتن سپری های اصلی، می بایست آویزها جایگذاری گردد.  آویزها به منظور بر طرف کردن وزن کلی سقف کاذب استفاده می گردد. فاصله بین  آویزها بر اساس جنس و نحوه نصب سقف کاذب و اجرای کناف و تعداد لامپ های استفاده شده  حساب می شود. لازم به ذکر است در مواردی که
فاصله بین سقف کاذب و  اصلی بنا بیشتر از ۱ متر است بایستی ابتدا شبکه ای فلزی اجرا گردد و پس از آن کناف نصب و اجرا گردد و در نهایت آویزها متصل شوند.

 

سفارش کناف حاضری ساده سقف پذیرایی

سفارش کناف حاضری ساده سقف پذیرایی این روزها با توجه به اهمیت طراحی داخلی  استفاده انواع  حاضری به منظور طراحی و تزیین سقف از جمله ایده های کاربردی و زیبا برای تزیین و طراحی  انواع سقف از جمله سقف پذیرایی در ساختمان های گوناگون می باشد.  انتخاب کناف متناسب با نوع سقف و طراحی داخلی ساختمان جلوه ایی ویژه به محیط مورد استفاده خواهد بخشید. علاوه بر این به منظور تزیین دیوارهای پذیرایی و سایر دیوارهای محیط نیز می توان از کناف ها استفاده نمود.

در فروشگاه دکوراسیون داخلی ما انواع کناف های حاضری از برندهای معتبر تولیدی موجود و قابل عرضه می باشد. از همین روی کلیه سازندگان انواع ساختمان ها اعم از ساختمان های  مسکونی، تجاری و… می توانند جهت سفارش کناف حاضری از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه ما، یا با ثبت سفارش از طریق فروشگاه اینترنتی ما نسبت به تهیه انواع کناف حاضری و پیش ساخته متناسب با محیط مورد استفاده  خود اقدام نمایند.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 کامنت
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها