خرید کناف سقف اتاق خواب نوجوان


آیا تا به حال توجه به مکان زندگی یا کار افراد توجه کردید؟؟ زندگی بشر روز به روز در حال رشد و تنوع می باشد و این روند رشد همیشه ادامه خواهد داشت تا زمانی که نسل بشر منقرض شود و اما اگر بخواهیم مثالی درباره این رشدها بزنم می توانیم به اهمیت افراد به مکان های زندگیشان و شغلشان اشاره کرد و این روند آنقدر رشد کرده که در چند سال گذشته افراد برای نصب کناف در خانه ، بیشتر طرحهایی برای سالن و آشپزخانه می دادند و در حال حاضر در تفکر طرحی برای کناف سقف اتاق خواب هستند.خرید کناف سقف اتاق خواب نوجوان

بهترین طرح های کناف مناسب اتاق خواب

بهترین طرح های کناف مناسب اتاق خواب از 100% افراد سراسر کشور، پیش از 60% از آنها در پی سفارش کناف سقف می باشند. قسمتی از آنها تازه صاحب خانه شده اند و شوق زیبا سازی و قسمتی دیگیر در فکر نوسازی نمایی بیرونی و درونی ساختمان می باشند که هر دوی این دو گروه تمایل دارند که در یه مکان مدرن و لاکچری زندگی کنند.

خوب است جدایی از افراد کمی مورد خود کناف و طرز نصب آن توضیحاتی را به اشتراک بگذاریم.

طرز نصب کناف های گچی: به گونه ای می باشد که ابتدا باید مکان و محل را شناسایی و برسی های لازم را انجام داد و از لحاظ استحکامات مطمئن شد که آن مکان توان تحمل سازه کشی بر روی آن را دارد و بعد از مدتی شروع به ترک خوردگی یا مشکلات دیگر نمی شود پس حتما باید محل نصب سازه های اصلی را از قبل مشخص کرده باشیم و برای متصل کردن آنها به یک دیگر از پانچ، میخ های فولادی و پیچ های مخصوص استفاده نماییم.

سپس بعد از سازه کشی های لازم و کسب اطمینان از توان تحمل مقدار بار نصب شده بر روی آنها، پانل های کناف را در ابعاد مشخص برش و با پیچ های مخصوص ریز و کوچک آنها را بر روی سازه ها سوار و نصب نماییم.

و در مرحله بعد تمام لبه های اضافه را برش یا تراش بدیم تا تمام سطح کناف به صورت یک دست شود و در آخر باید با بتونه برو تمام پیچها و وصله ها را پر کنیم تا برای رنگ کاری و نقاشی آماده شود.

سفارش کناف سقف اتاق خواب جدید ساده

سفارش کناف سقف اتاق خواب جدید ساده اتاق خواب های همه خوانها در متراژ کوچک ساخته می شوند و در نتیجه نصب انواع دکوراسیون از جمله نصب کناف کمی مشکل می باشد ولی از آن جایی که بسیاری از افراد سعی بر این دارند که حتما باید در اتاق خوابهایشان نیز مانند سالن و آشپزخانه کناف نصب شود از این رو در اکثر مواقع به دلیل متراژ کم مجبور به نصب کناف اتاق خواب ساده هستند.

ولی باید اشاره کرد که از بهترین معیارهای کناف در اتاق خوب توان نصب شب خواب مخفی در آن است.

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آقایی
آقایی
1 سال قبل

وافعا طراحی با کناف برای اتاق کودک ونوجوان در روحیه وارامش اونها تاثیر عالی داره