خرید ومشخصات پیچ پانل


از مشخصات سر پیچ‌های دیوار خشک که عمدتاً به شکل مخروطی هستند تا به پیچ‌ها کمک کنند بدون هیچ آسیبی در تمام قسمت دیوار خشک در جای خود تثبیت شوند .

پیچ پانل با اندازه‌های مختلفی به بهترین وجه برای بستن صفحات گچی ساخته می شوند. معمولاً پیچ‌های دیوار خشک نوک تیز هستند، اما پیچ‌های پانلی نیز وجود دارند که می‌توانند به ورق‌های فلزی ضخیم‌تر نفوذ کنند ساخته می‌شوند.

پیچ پانل ایرانی

پیچ پانل از چه موادی ساخته شده است؟

پیچ پانل با این حال، با اندازه 2.5 یکی از اندازه های متناسب است که مشتریان برای بستن دیوارهای خشک خریداری می کنند. برخی از انواع مختلف رزوه ها درشت و ریز روی پیچ های پانل هستند. اندازه درشت برای محکم کردن پانل های گچی ظریف تر واتصال آنها برای ساره های  فلزی نازک ترجیحا استفاده می‌شود . به طور کلی، سر پیچ های Drywall با درایو شماره 2 فیلیپس ساخته می شود. و پیچ‌های دیوار خشک معمولاً در دو پوشش فسفات سیاه یا فسفات خاکستری برای مقاومت در برابر خوردگی یا زنگ زدگی بکار برده می شوند. فسفات خاکستری به پیچ های دیوار خشک مقاومت بهتری در برابر سرسختی گچ برگ می دهد. طول پیچ انتخاب شده باید به اندازه ای باشد که نفوذ اسمی 10 میلی متر به سازه‌های فلزی ایجاد نماید.پیچ های پانل با سر شیپور شکل، رزوه ریز است.

سر شیپور شکل اتصال سطحی را بدون آسیب به گچ برگ تضمین می کند. نقطه مته بدون پیش سوراخکاری به فلز نفوذ می کند و اتصال سریع را تضمین می کند. رزوه ریز پیوسته اتصال سریع به سیستم سازه فلزی با استحکام کششی بالا را تضمین می کند. این انتقال بهینه نیرو را تضمین می کند.

اندازه پیچ های پانل

پیچ پانل با سایز 2.5×35بیشترین اندازه مورد مصرفی است که مشتریان برای بستن دیوارهای خشک خریداری می کنند. انواع مختلف رزوه ها درشت و ریز روی پیچ های دیوار خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیچ های پانل درشت برای محکم کردن زیر ساز های چوبی وپیچ های 2.5 TN برای زیرسازه های فلزی نازک مورد استفاده می شود. به طور کلی، سر پیچ های پانل با درایو شماره 2 در شرکت های معتبر پیچ سازی ساخته می شود. ‌طول پیچ ها باید به اندازه‌ای باشد که قابل نفوذبه پانل های گچی باصخامت حداقلی 10 میلی متر باشد. فاصله پرچ یا نصب پیچ ها باید از 20 سانتیمتر تا 30 سانتیمتر باشد تا استقامت بیشتری برای دیوار خشک و سازهای زیرساز ایجاد نماید.
پیچ های کناف با سر شیپور شکل، رزوه ریز،سرمته و نوک تیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پیچ پانل نوک تیز TN 2.5×35 که بطور کلی بیشترین وسیله اتصال برای گچبرگ ها به پروفیل ها می باشد.
اندازه های مختلف پیچ پانل

در این اینجا اطلاعات بیشتری در مورد اندازه‌های مختلف پیچ‌های دیوار خشک، نحوه استفاده از آن‌ها و انواع گچ برگ برای آن‌ها ارائه می‌کنیم.

پیچ پانل دیواری یک پیچ با نوک تیز است که برای تثبیت تخته گچ بر روی پروفیل های فلزی با ضخامت فلز تا 0.7 میلی متر طراحی شده است. Technogips Pro 5 اندازه استاندارد پیچ ​​پانل را ارائه می دهد:

پیچ پانل TN 3.5 x 25
پیچ پانل TN 3.5 x 35
پیچ پانل TN 3.5 x 45
پیچ پانل TN 4.2 x 70
توصیه می کنیم از Drywall Screw TN برای کاربردهای داخلی با گچ برگ نوع A، نوع H2، نوع DF، استفاده کنید.

چگونگی اتصال پیچ پانل

پیچ ها با یک پیچ گوشتی وپیچ بند برقی برروی دیوار خشک که باید عمود بر تخته نگه داشته شود، ثابت می شوند، به طوری که زاویه بین تخته و پیچ 90 درجه باشد. سر پیچ باید 1 میلی متر زیر سطح تخته نفوذ کند و انتهای آزاد پیچ ​​باید حداقل 10 میلی متر به فضای توخالی پروفیل وارد شود. پیچ های پانل یا پیچ کناف به بهترین وسیله برای بستن اتصال دیوارهای خشک وسقف کاذب ساخته شده است. معمولاً پیچ‌های دیوار خشک نوک تیز هستند، اما پیچ‌های پانلی هم وجود دارند که می‌توانند به جهت اتصال ورق‌های فلزی ضخیم‌تر نفوذ کرده وبست انجام میشود.

مرکز خرید پیچ های پانل؟

شرکت آرت کناف بعنوان یکی از مراکز پخش عمده محصولات و اتصالات کناف در تهران می باشد. برای اینکه بتوانید از بهترین محصولات پیچ پانل و برترین برندهای های موجود دربازار و همچنین اطلاع از قیمت های روز، با ما در واتساپ هم می توانید ارتباط برقرار نمایید ودر هرزمان از شبانه روز همکاران واحد فروش آماده پاسخگویی به شما دوستان وهمکاران بزرگوار هستند.

5 10 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 کامنت
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رسول حسبن زاده
رسول حسبن زاده
17 روز قبل

سلام
بنده بعنوان یک همکار نصاب کناف از سایت مجموعه‌ی آرت‌کناف بازدید کردم. مطالب جالب وبسیار قابل توجه بودند ولی ای کاش درمورد پیچ های پانل و برندهای اونها بیشتر اطلاعات بگذارین و درمورد ش قیمت گذاری هم بشه.

تلفن همراه
9156889
حمید عزتی
حمید عزتی
17 روز قبل

برای ارسال درون شهری و خرید غیرحضوری هم میشه از شرکت آرت کناف پیچ پانل خریداری کنیم .و اینکه برای برون شهری و شهرهای دور از مرکز هم خدمات دارین ؟

تلفن همراه
912358
صفلیی مقدم
صفلیی مقدم
16 روز قبل

لطفا لیست بهترین برندهای روز و ارائه محصولات شرکتتون رو اعلام کنید

تلفن همراه
96543
عرب پور
عرب پور
16 روز قبل

پیچ ها در نگهداری از گچبرگ ها و اتصال محکم و تثبیت اصولی کار نقش اساسی و مهمی داره که حتما از جنس خوب و رزوه های قوی ساخته شده باشند بنابراین باید پیچ های با برند خوب رو خریداری نماییم
باتشکر

تلفن همراه
917456