تولید کننده گچ برگ سقف ضد آب


تولید کننده گچ برگ ضد آب شرکت های متعددی هستند که به تجارت این گچ برگ ها مشغول می باشند به این سازه های در ایران کناف نیز گفته می شود در واقع کناف مخترع ساز های مورد نظر در سطح دنیا بوده است با کناف طرح های جالبی را برای محیط زندگی خود می توان به وجود آورد. ضد آب بودن آن یکی از ویژگی های منحصر به فرد سازه های مورد نظر در سطح بازار بوده است.

تولید کننده گچ برگ سقف ضد آب

با گچ برگ ضد آب آشنا شوید

با گچ برگ ضد آب برای طراحی سقف کاذب استفاده می کنند. به کمک این ساز های می توان سقف های یکنواخت و مشبکی را برای خود به وجود آورد. از این گچ برگ های ضد آب برای جدا کردن فضا های داخلی ساختمان های نیز در سطح کشور استفاده می کنند. این دیوار های به صورت غیر باربر طراحی می شوند که از ویژگی های جالب سازه های مورد نظر در سطح کشور بوده است. این دیوار های برای عایق های صوتی و رطوبت نیز در این زمینه به کار برده می شوند.

یکی دیگر از کارکرد های کناف های مورد نظر به عنوان دیوار های پوششی در داخل ساختمان ها به کار برده می شوند بعد از این که سقف ساختمان را تمام کردن برای پوشش اطراف ساختمان ها از سازه های مورد نظر استفاده می کنند. این دیوار های نیز به دو نوع با پوشش و بدون پوشش در سطح بازار تقسیم بندی می شوند. در این قسمت نیز برای عایق صوت، عایق حرارت و شکل دادن به ساختمان بیشتر به کار برده می شوند.

نوع دیگر استفاده از این سازه ها برای ساخت سقف های کاذب مشبک بوده است که مشتریان در این زمینه نیز از محصولات مورد نظر استفاده می کنند. در این زمینه از سایز ها و اندازه های گوناگونی استفاده می شود و طرح های جالبی را خلق می کنند تا فضای داخلی ساختمان منحصر به فرد بوده باشد.

مرکز فروش گچ برگ کناف ضد رطوبت

مرکز فروش گچ برگ کناف ضد رطوبت در سطح کشور نمایندگی های متعددی هستند که به خرید و فروش کناف های مورد نظر مشغول می باشند در واقع برخی از شرکت های مربوطه با آن دسته از شرکت های تولیدی همکاری می کنند که محصولات با کیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

از این دیوار پوش ها برای ایجاد دیوار های ضد حریق نیز در سطح ساختمان های خاصی استفاده می کنند تا از آتش سوزی ساختمان به این صورت پیشگیری به عمل آید. علاقمندان با روش های متعددی می توانند کناف را تهیه کنند.

5 2 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمود احمدزاده
محمود احمدزاده
2 ماه قبل

گچ برگ ضدرطوبت یا همان ام آر بسیار برای جنوب کشور مناسب هست چونکه ما استفاده کردیم وبسیار هم اثر بخش بود
الان برای شهربندرلنگه یک پروژه داریم که خیلی از محصولات شرکت آرت کناف استفاده می‌کنیم باتشکر از مدیریت خوب مجموعه آرت کناف

تلفن همراه
916853